ללמוד ממעגלים אחרים


הפינה שלנו נכתבת היום בתנועה, באויר, כיאה לעולם התוכן שלנו. אנחנו מרבים לאמר שזר לא יבין זאת, אבל מי שהתנסה ברילוקיישן יהיה פחות מופתע מפוסט שנכתב באויר בדרך מבוסטון להודו בעברית. 


רילוקשיין הוא אירוע דרמטי ומטלטל, נרצה או לא נרצה זה ישפיע על הזהות שלנו, ההתפתחות שלנו ושל היקרים לנו ויעמיד אותנו בפני אתגרים שלא בהכרח צפינו אותם. הקבוצה הזאת היא במידה רבה  קבוצת למידה בה אנחנו חולקות את הנסיון והלמידה שלנו. אנחנו עושות את זה בשפה שלנו מתוך הקונטקס התרבותי שלנו ובזכות זה אנחנו זוכות לחיזוקים רלוונטים ומיידים, כי אנחנו מרגישות מובנות ומבינות. המעניין הוא שהחוויה בחו״ל היא כמעט ההפך, זה להיזרק לתרבות אחרת ושפה אחרת. אז ההמלצה של היום היא ללמוד גם ממעגלים אחרים ששותפים לחוויה אבל לא להוויה.

כדי להיות יותר קונקרטית ובגלל שבדקתי והוקסמתי, אני רוצה להזמין אתכן לכנס בינלאומי שמתקיים פעם בשנה, כל פעם במקום אחר, בדיוק בתחום העניין שלנו- משפחות במעברים בינלאומיים. www.figt.org

הכנס הוא חוויה מיוחדת במינה הוא על מאגד ומזמין אנשי מקצוע מתחומים שונים: אנשי מחקר, חינוך, פסיכולוגיה, סופרים, יזמים, ושאר בעלי עניין, כשהמשותף לכולם הוא חווית המעבר והחיים מחוץ לארץ המוצא.  אותה חוויה שמקרבת אותנו משותפת גם לקהל הזה, רק בקונטקס רב תרבותי ורב לאומי. זאת הדמנות לפגוש את האנשים שאולי קראתם את הספרים שלהם, או ראיתם סרטונים שלהם, זה המקום לקבל השראה מכיוון דומה וקצת אחר.

הכנס עונה על צרכים שונים ויש מגוון עצום של מרצים, ניתן לבנות תוכנית פרטית לפי העניין.

השנה הכנס יתקיים בהולנד ב8-10 במרץ. אני אהיה שם ואשמח לפגוש אישית מי מכן שתחליט לבוא. זה באמת עולם של הזדמנויות ברמה בינלאומית.

גילוי נאות: בהמשך לפוסט הקודם, אני משמשת כמנהלת התוכן של הכנס. מדובר בארגון ללא מטרות רווח, אני לא מקדמת כאן עסק, זו באמת הזדמנות ללמוד וליצר רשת חברתית או עסקית רחבה.

אשמח לענות על שאלות כאן או בפרטי ועוד יותר אשמח אם ניפגש על באמת בכנס!